Sunny Hill Hotel

Tesiste; 60 yatak, 27 double oda, 5 triple oda ve çift hızlı asansör, Teras Restaurant Kusadası marina manzaralı (100 kişilik) ve Bar, Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.

Sunny Hill Hotel Odalar

Tüm odalarimiz, 24saat sıcak su, split klima(soguk-sıcak), banyo, telefon, balkon, halı kaplama, american kapı, pencereler(PVC), kartonpiyer ve saten boya.

Sunny Hill Hotel Yeme/İçme

Tesis Oda Kahvaltı & Yarım Pansiyon konseptlerde hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri set menü olarak sunulmaktadır.

Kuşadası´na hakim manzarasıyla 100 kişilik teras restaurant’ta sizlere Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler sunulmaktadır.

Sunny Hill Hotel Aktiviteler

Havuz & Plaj: Yetişkin ve Çocuk yüzme havuzları mevcut olup Kadınlar Denizi Halk plajı (kum) dışında Bölgenin ünlü Beach Club´larından JADE Beach Club´tan ücretsiz faydalanılabilmektedir.

Aktiviteler: Otelimizde kalan müsterilerimize Türk Gecesi (yöresel halk oyunlari, canli müzik) çesitli animasyonlar yapilmaktadir. Ayrıca lobide TV. kösesi, internet, satranç ve tavla turnuvalari düzenlenmektedir. Yat turları, Su parklari ve Su sporlari (Extra ücretli) gibi çevre aktiviteleri de bulunmaktadır.

Ücretli Aktiviteler: Konsept dışındaki yiyecek ve içeceklerin tümü ile ithal içecekler, Ofis, sağlık ve Temizlik hizmetleri ücretli olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler: Konsept dahilindeki yiyecek ve içeceklerin tümü ile Jade Beach Club´a ücretsiz giriş imkanı ve otopark ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Çocuklar İçin: Çocuk Havuzu.

Sunny Hill Hotel

Konum: Barlar sokağı üstü, Kuşadası

Denize Mesafe: Kadınlar Denizi 700 m.

Havaalanına Uzaklık: Adnan Menderes Hava Limanı 72 km.

Terminale Uzaklık: Kuşadası 2 km.

 

previous

next