Kuşadası tekne turları, doğa ve tarih turları Kuşadası tatili yapmaya gelenlerin Kuşadası’nı daha yakından tanımak için tercih ettiği etkinliklerdendir. Muhteşem güzelliklerini keşfetmek ve dolu dolu bir tatil yaşamak isteyen tatilciler ekonomik otellerde konaklayarak zamanının bir kısmını da tatil beldesini gezerek geçiriyor. Ucuz tatil keyfini bu şekilde yaşamak isterseniz bu turların arasından size uygun olanı bularak eğlenceli bir tatil yapacağınızdan eminiz.

Kuşadası dalış turları sualtının esrarengiz havasına tanıklık etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği turlardan biridir. Dalış tekneleri ile yapılan dalış ise derin dalış, mağara dalışı, gece dalışı, kanyon dalışı ve Kuşadası’nın etrafında bulunan çevre koy dalışlarını içermektedir. Sizin tercihiniz ya da tercihleriniz hangilerinden yana ise bambaşka bir ucuz tatil keyfini sevdiklerinizle birlikte dalış turları ile geçirebilirsiniz. Su altında bulunan muhteşem canlıların yanı sıra doğal sıcak akarsuları da bulunan Kuşadası’nın dalış turunda keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Bir başka eğlenceli ve keşif dolu tur ise Jeep safari turlarıdır. Kuşadası’nın doğal güzelliklerini görmek ve bunlarla birebir olmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği turda farklı bir tat almanıza olanak sağlar. Otellerden alınarak hareket noktasına ulaşılan turda jeep dağıtımının hemen sonrasında eğlence dolu dakikalarınız başlıyor. Davutlar yolu üzerinden bütün güzellikleri yakından göreceğiniz turda maceraya hazır olun.

Ve bir başka Kuşadası turu da su parkı ya da aquaparklardır. Renkli dakikaları yaşama şansına sahip olacağınız bu tur Kuşadası’nın en büyük temalı su parkında muhteşem bir gösteri sunuyor. Tabi ki bu kadarla sınırlı değil ucuz tatil eğlenceniz. Dalga havuzu, şelale ve rafting gibi oldukça çeşitli bir heyecan sunuyor. Selçuk yakınlarında bulunan bu muhteşem aqua parkın keyfini doyasıya çıkarmak bambaşka bir tatili yaşamanızı sağlayacak.

Oldukça çeşitli Kuşadası turları içerisinde tarihi yolculuğa çıkmak isteyenler içinde seçenekler bol. Şirince Köyü’nün tarihi hazinelerinin kapısını aralayabileceğiniz gibi bu güzel tatil yerinin tertemiz havasını da soluyabileceksiniz. Eğlenceli günlük turların yanı sıra dinlenip rahatlayabileceğiniz Türk Hamamı turlarına da katılabileceğinizi belirtelim. Ucuz tatilinizde üzerinizdeki stresi atmak ve Türk gecelerinin tadını yaşamak isterseniz de buna yönelik turlarda yine sizleri bekliyor.